Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Книга "Черчилль. Біографія"

Купить книгу "Черчилль. Біографія"Купить книгу "Черчилль. Біографія"Купить книгу "Черчилль. Біографія"Купить книгу "Черчилль. Біографія"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:195364

Характеристики книги "Черчилль. Біографія"

Издательство:

Год издания:

2019

Количество страниц:

888

ISBN:

978-966-948-299-0

Переплёт:

твердый

Суперобложка:

суперобложка

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

1 200 г

Описание книги «Черчилль. Біографія»

Єдина офіційна біографія Сера Вінстона Леонарда Спенсера-Черчилля.   Сер Вінстон Черчилль - видатна історична особистість, безмежно відданий британському народові політик, аристократ, стратег й історик світового...

Описание книги «Черчилль. Біографія»

Єдина офіційна біографія Сера Вінстона Леонарда Спенсера-Черчилля.

 

Сер Вінстон Черчилль - видатна історична особистість, безмежно відданий британському народові політик, аристократ, стратег й історик світового рівня, невтомний борець за свободу і демократію, лауреат Нобелівської премії - у Сполученому Королівстві визнано "Людиною ХХ століття". Він не лише описував історію - він її творив. Потужна постать В. Черчилля, чия геніальність не викликає сумнівів навіть у переконаних циніків, незмінно привертає до себе увагу, стає з роками ще яскравішою, ще помітнішою.

 

Робота визнаного біографа Мартіна Ґілберта з представлення світові Великого Англійця посідає особливе місце серед подібних видань. В основу книги, що вперше виходить українською мовою, покладено факти, відібрані з багатьох дослідницьких джерел та ретельно проаналізовані автором, а також відомості, надані Рендольфом - сином Вінстона Черчилля. Щира й неупереджена розповідь дає змогу зрозуміти, як формувався світогляд цієї людини, як відбувалося його становлення як політика, якими були життєві цінності й пріоритети, чим довелося жертвувати заради торжества демократії. Читачам цікаво буде довідатися також про особисте життя та зовсім не політичні захоплення відомого англійця, якого завжди впізнавали за характерним жестом пальцями у вигляді латинської букви "V", що символізує перемогу.

 

Мартін Гілберт - британський історик, офіційний біограф Вінстона Черчилля. Автор 88 книг, включаючи роботи про видатного прем'єр-міністра Великої Британії, часів Другої світової війни...

Отзывы о книге «Черчилль. Біографія»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Спогади

Жан Монне

232 
Купить
Отцы-основатели. Рождение США
Отцы-основатели. Рождение США

Николай Иванов

95 
Купить
Ататюрк: Біографія мислителя

М. Шюкрю Ганіоглу

140 
Купить
Королева пустелі
Королева пустелі

Джорджина Говелл

150 
Купить
Наверх