Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Часове серце

Купить книгу "Часове серце"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:140095

Характеристики книги "Часове серце"

Издательство:

Год издания: 2016

Количество страниц:

384

Язык:

Украинский

Переводчик:

ISBN:

978-966-429-211-2

Серия

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

70×90/16 (170x215 мм)

Вес:

610 г

Описание книги «Часове серце»

Володарі семи Часових Ключів опиняються на Землі, у світі Василини, і їхня мета — будь-якою ціною врятувати Осталу та Ефлару від зіткнення. Збільшити Часовий Розрив можна тільки за допомогою таємничого Пурпурового Квіту ...

Купить другие книги автора

Часове ім'я
Часове ім'я

Наталія Щерба

202 
Купить
Чародільський князь
Чародільський князь

Наталія Щерба

137 
Купить
Часограма
Часограма

Наталія Щерба

202 
Купить
Чародільський град
Чародільський град

Наталія Щерба

137 
Купить
Політ крізь камені

Наталія Щерба

202 
Купить
Часова битва

Наталія Щерба

202 
Купить
Стрибок над зорями
Стрибок над зорями

Наталія Щерба

200 
Купить
Часова вежа

Наталія Щерба

202 
Купить
Кроки в Безмежжі

Наталія Щерба

202 
Купить
Чародільський браслет
Чародільський браслет

Наталія Щерба

137 
Купить

Описание книги «Часове серце»

Володарі семи Часових Ключів опиняються на Землі, у світі Василини, і їхня мета — будь-якою ціною врятувати Осталу та Ефлару від зіткнення. Збільшити Часовий Розрив можна тільки за допомогою таємничого Пурпурового Квіту та єдиного бажання, загаданого ключниками. Проте ворожнеча між ключниками дедалі розгоряється. Великий Дух Астрагор — запеклий ворог часівників — зненацька погоджується допомогти їм, маючи власний інтерес. Адже тільки він знає, що Пурпуровий Квіт криє чимало таємниць, і одна з них — прокляття ЧорноКлюча, яким володіє Василина.

Отзывы о книге «Часове серце»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Часове серце
2020-02-18 13:27:57

Як же я тепер радію, що вирішила продовжити знайомство з циклом «Часодії» Наталії Щерби і не зупинилася на першій частині. Адже роман «Часовий ключ» залишив мене в змішаних почуттях – начебто цікавий незвичайний світ, але якось по-дитячому написано.

Книга «Часове серце» - друга частина циклу про часодіїв, що складається з шести романів. І вона справила на мене велике враження. Історія перевтілилась в щось дивовижне, герої розкрилися, їх вчинки стали більш зрозумілими та свідомими.

Книга «Часове серце» починається з того, що Василила, Феш, Льошка та інші ключники потрапляють на Осталу (нашу Землю) в звичайний літній табір.

Саме там має розцвісти Пурпуровий Квіт, перед яким ключники повинні загадати єдине бажання – новий Часовий Розрив – і врятувати Осталу та Ефлару від зіткнення.

Ось тільки не у всіх благі наміри щодо Пурпурового Квіту, а тому Василині та її друзям доведеться розгадувати плани ворогів, бути дуже обережними, вчитися довіряти один одному та випробувати на міцність власні сили.

Для мене цикл «Часодії» - це Гаррі Поттер по-українськи. Мається на увазі не схожість сюжетів, адже вони абсолютно відрізняються, а сама атмосферність, повнота історії та захопленість світом. І я дуже рада, що ця серія створена українською письменницею.

Чим ще вражає книга «Часове серце», так це поєднанням звичайного повсякденного та невідомого фантастичного. З одного боку, більшість подій розгортаються в звичайнісінькому спортивному таборі. А оскільки раніше я дуже часто відвідувала такі табори, то зразу пройнялася атмосферою роману з галасливими хлоп'ятами, посиденьками біля вогнища, захоплюючими груповими іграми, тренуваннями на свіжому повітрі та ін.

З іншого боку, героям роману постійно доводиться мати справу з часодійство: вдосконалювати свої здібності, мандрувати у минуле, подорожувати у часі.

І такий контраст дуже приваблює: ось ти сидиш разом з друзями в їдальні та базікаєш про неважливе, а в іншу мить ти вже зупиняєш час чи то мандруєш в замок Зміулан, щоб зустрітися з загадковим Духом Астрагором.

Таке незвичайне поєднання я зустрічала тільки в книжках українських фантастів Сергія та Марини Дяченків, тому книга «Часове серце» трішки нагадує мені їх романи.

Також в другій частині ми знайомимося з деякими новими героями. Мене дуже зацікавила Захарра – сестра та нібито зменшена копія зарозумілого Феша з зухвалим характером. Думаю, дівчинка ще себе покаже.

Для тих, хто вже познайомився зі світом чародіїв чи тільки збирається це зробити, я раджу: читайте, читайте і не пошкодуєте, адже це дивовижно яскрава історія, яка з кожною книжкою стає все більш насиченою, об'ємної і неповторною.

Чарлі Бон і Часокруть

Дженні Німмо

120 
Купить
В країні дрімучих трав

Владимир Брагин

207 
Купить

Зачарованная Эви

Гейл Карсон Ливайн

215 
Купить
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

261 
Купить
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 
Наверх