Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Балакучий пакунок"

Купить книгу "Балакучий пакунок"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:154732

Характеристики книги "Балакучий пакунок"

Год издания:

2017

Количество страниц:

208

ISBN:

978-617-12-3424-6

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

505 г

Описание книги «Балакучий пакунок»

Чудова казка-повість всесвітньовідомого англійського вченого-зоолога Джеральда Даррелла, яка ще в 1978 році була перенесена на екрани. Ця книжка про пригоди і жагу до перемоги, про силу дружби і про справедливість, про чарівни...

Купить другие книги автора

Рози - моя родственница
Рози - моя родственница

Джералд Даррелл

36 
Купить
Гончие Бафута
Гончие Бафута

Джералд Даррелл

63 
Купить

Описание книги «Балакучий пакунок»

Чудова казка-повість всесвітньовідомого англійського вченого-зоолога Джеральда Даррелла, яка ще в 1978 році була перенесена на екрани. Ця книжка про пригоди і жагу до перемоги, про силу дружби і про справедливість, про чарівний світ і його міфічних мешканців…

У Грецію, в гості до своєї двоюрідної сестри Пенелопи, приїжджають двоє хлопчиків із Англії — Саймон і Пітер. Під час ігор діти знаходять дивний пакунок, що розмовляє людською мовою. У пакунку — Папуга, якого вигнали вороги країни Міфляндії. Саме він розповідає дітям, що всі жителі країни та її правитель — добрий чародій Ха-Ха — у страшній небезпеці. Пітер, Саймон і Пенелопа вирішують, що вони не можуть лишитись осторонь і вступають у боротьбу проти Василісків, які хочуть загарбати країну Міфологію. На дітей чекає багато випробувань, але вони не мають права на поразку. Попереду — вирішальна битва!..

 

Про автора:

Джеральд Даррелл — знаменитий письменник-натураліст і мандрівник, що першим у світі запропонував розведення диких тварин у неволі. Він написав понад 30 книжок і зняв 35 фільмів. Сьогодні Фонд порятунку диких тварин його імені є найупливовішою організацією, що опікується збереженням розмаїття тваринного світу, а його захопливі пізнавальні книжки з їхнім добрим гумором і безмежною любов’ю до довкілля надихають мільйони людей на боротьбу за світ дикої природи.

 

Про ілюстратора:

Михайло Біломлинський — відомий художник-ілюстратор, який уже понад 40 років працює над книжками, мультфільмами, карикатурами та цифровими ілюстраціями. Його шлях розпочався зі знаменитого «Хобіта» Толкієна: ілюстрації до книги було доручено саме Михайлу Біломлинському. Живий, із дружелюбним гумором стиль художника підкорює тисячі читачів по всьому світу: він проілюстрував понад 100 книжок для дорослих і дітей.

Отзывы о книге «Балакучий пакунок»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Лесные сказки и истории
Лесные сказки и истории

Михаил Пришвин

281 
Купить
Вовченя Гаррі
Вовченя Гаррі

Даніела Де Лука

45 
Купить
Медвежонок

Элси Хоумланд Минарик

439 
Купить
Фердинанд і Пух

Ліна Жутауте

135 
Купить
Сапсан

Александр Куприн

95 
Купить

Разделы, в которых можно купить "Балакучий пакунок"

Наверх