Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Анімація

Анімація - купить и читать книгу
Кликните на картинку для расширенного просмотра
Анімація - купить и читать книгу
Анімація - купить и читать книгу
Анімація - купить и читать книгу
Анімація - купить и читать книгу
0.00
0 отзывов
Артикул:202868

Характеристики книги "Анімація"

Автор:

Издательство:

Год издания: 2019

Количество страниц:

216

Язык:

Украинский

Переводчик:

ISBN:

978-617-7799-29-9

Переплёт:

3 - мягкий

Формат:

84×84/12 (210x260 мм)

Вес:

400 г

Описание книги «Анімація»

Від написання сценарію — і до презентації готової роботи: замість укласти звичайний собі підручник для студентів, Ендрю Селбі зробив комплексний і динамічний «репортаж із місця подій», послідовно розглядаючи ...

Описание книги «Анімація»

Від написання сценарію — і до презентації готової роботи: замість укласти звичайний собі підручник для студентів, Ендрю Селбі зробив комплексний і динамічний «репортаж із місця подій», послідовно розглядаючи етапи різних видів анімації та ілюструючи їх яскравими прикладами робіт Walt Disney Studios, Warner Bros., Pixar і десятка інших найвідоміших студій. Крім збалансованого поєднання теорії та історії анімації, ви знайдете тут практичні поради для початківців: починаючи від оформлення портфоліо й принципів ефективної самопромоції й закінчуючи написанням мотиваційного листа та підготовкою до співбесіди. «Уперед, до успіху!» — закликає вас Ендрю Селбі, і це не та пропозиція, від якої можна відмовитися.

Ендрю Селбі - старший викладач з ілюстрації та анімації в університеті Лафборо. З 2011 року обіймав посаду завідувача відділу школи мистецтв. За останні десятиліття Ендрю широко писав про візуальну комунікацію у книгах, академічних та популярних журналах і був запрошений на лекції та презентації з ряду тем на конференціях, семінарах та заходах у Європі, Америці, Австралії та Азії. Останні 20 років він працював професійним ілюстратором і продовжує насолоджуватися розмаїттям цієї частини свого життя в інших аспектах його творчості. Він живе з дружиною та дітьми в Англії.

Отзывы о книге «Анімація»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх