Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга 50 видатних книг. Психологія. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу


Купить книгу "50 видатних книг. Психологія. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:214202

Характеристики книги "50 видатних книг. Психологія. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу"

Год издания: 2020

Количество страниц:

512

Переводчик:

ISBN:

978-966-993-263-1

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

500 г

Описание книги «50 видатних книг. Психологія. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу»

Том Батлер-Боудон — відомий у всьому світі популяризатор науки — під однією обкладинкою зібрав основні ідеї, концепції та методики різних напрямків психології. 50 книг найвидатніших психологів — від Зиґмунда ...

Купить другие книги автора

акция
731 694.45
Купить
акция
50 великих книг по психологии

Том Батлер-Боудон

320 304
Купить
акция
50 великих книг по философии

Том Батлер-Боудон

320 304
Купить
50 видатних творів. Філософія

Том Батлер-Боудон

180 
Купить

Описание книги «50 видатних книг. Психологія. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу»

Том Батлер-Боудон — відомий у всьому світі популяризатор науки — під однією обкладинкою зібрав основні ідеї, концепції та методики різних напрямків психології. 50 книг найвидатніших психологів — від Зиґмунда Фройда й Карла Ґустава Юнґа до Деніела Канемана й Керол Двек — він переказав доступною мовою, зумівши на кількох сторінках викласти зміст твору, передати основну думку та прокоментувати його вплив на розвиток науки. Книга Тома Батлер-Боудона допоможе скласти уявлення про різні галузі психології, визначити напрямок, який цікавить вас найбільше, й підкаже, які книги варто прочитати, щоб глибше зануритися в захопливі глибини «науки про душу».

Якщо ви завжди хотіли знати більше про таку важливу галузь, як психологія, однак у вас ніколи не вистачало часу перечитати основні наукові праці, які формують найважливіші ідеї, — ця книга для вас. У кілька сотень сторінок автор умістив основні ідеї та концепції психології, викладені в 50 працях найвидатніших учених.

Ви знайдете конспективний виклад творів як класиків, так і сучасних вчених, тож зможете осягнути розвиток психології як науки в розрізі історії. Ключові моменти книг відомих авторів, їх короткі біографії, «розкладені по поличках» концепції дадуть змогу ознайомитися з академічним курсом психології за досить короткий термін.

«50 видатних книг. Психологія» Тома Батлера-Боудона варто прочитати психологам, психотерапевтам, людям, котрим потрібні знання з психології в професійній діяльності, а також усім, хто цікавиться психологією та хоче дізнатися про цю сферу науки та людського буття більше.

 

Ви дізнаєтеся про:

  • основні концепції розвитку психології як науки;
  • найзнаковіші наукові праці відомих учених;
  • класичні та сучасні теорії роботи людської свідомості й підсвідомості;
  • особливості функціонування людського мозку та формування особистості.

 

Том Батлер-Боудон — автор цілої серії видань «50 видатних книг», у яких конспективно викладає основні концепції та наукові роботи відомих авторів у галузях психології, філософії, політології, бізнесу, духовності тощо. Усі 9 книг цієї серії перекладені на понад 20 мов, а окремі видання отримали різні премії та нагороди. Том Батлер-Боудон стверджує, що його основна мета — зробити цю інформацію доступною якнайширшому колу читачів.

Том Батлер-Боудон
Смотреть все книги автора

Отзывы о книге «50 видатних книг. Психологія. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

261 
Купить
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 
Наверх