Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Книга "24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво"

Купить книгу "24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво"Купить книгу "24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво"Купить книгу "24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво"Купить книгу "24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:193240

Характеристики книги "24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2019

Количество страниц:

288

Переводчик:

ISBN:

978-617-7563-60-9

Переплёт:

твердый

Формат:

64×84/12 (200x200 мм)

Вес:

415 г

Описание книги «24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво»

За словами Білла Олета успішного бізнесмена, спеціаліста з підприємницького маркетингу, радника, операційного директора Martin Trust Center for MIT Entrepreneurship, викладача, про бізнес написано чимало книжок, але жодна з ни...

Описание книги «24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво»

За словами Білла Олета успішного бізнесмена, спеціаліста з підприємницького маркетингу, радника, операційного директора Martin Trust Center for MIT Entrepreneurship, викладача, про бізнес написано чимало книжок, але жодна з них не містить конкретної інформації, яку б можна було використовувати як дорожню карту. Саме тому автор підсумовує свій багаторічний досвід, бере до уваги інформацію з інших джерел, щоб «покроково спрямовувати підприємців серед безладу й хаосу, в яких вони опиняться, коли намагатимуться робити щось вперше». Також видання містить численні кейси від студентських команд МТІ, які вибирали курс «Нові підприємства» під час бакалаврських і магістерських програм. Книжка Білла Олета доводить, що підприємництву можна навчитися. Щоб стати наступним Річардом Бренсоном чи Біллом Ґейтсом, не треба мати якийсь особливий ген. Секрет у тому, щоб створювати унікальний та інноваційний продукт. Ним можуть бути як фізичні товари, так і послуги. «За відсутності продукту всі інші чинники, які впливають на успіх, ніщо». Книжка Олета навчить, як систематично покращувати свої шанси на створення такого продукту. Стосовно 24 кроків, то до них входять: сегментація ринку, визначення ядра бізнесу, розробка бізнес-моделі, визначення принципу ціноутворення тощо. Також автор пояснює, як розрізнити інноваційне та середнє підприємництво, розвинути власні ідеї, проаналізувати спектр потенційних споживачів. «24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво» книжка для підприємців, які хочуть рухатися вперед, самовдосконалюватися, досягаючи кращих результатів.

Отзывы о книге «24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх