/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО

Книга "Інтернат"


Купить книгу "Інтернат"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
1 отзыв
Артикул:154999

Характеристики книги "Інтернат"

Издательство:

Год издания:

2017

Количество страниц:

336

ISBN:

978-966-97679-0-5

Переплёт:

3 - мягкий

Обложка:

Обложка с клапанами

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

400 г

Описание книги «Інтернат»

Сергій Жадан - відомий український поет, прозаїк, кандидат філологічних наук, громадський активіст. Він займається перекладом поетичних творів з німецької, англійської, білоруської та російської мов. В травні 2017 року пи...

Купить другие книги автора

Динамо Харків
Динамо Харків

Сергій Жадан

117 
Купить
акция
104 78
Купить
Депеш Мод
Депеш Мод

Сергій Жадан

56 
Купить
Обложка книги "Капітал"
Капітал

Сергій Жадан

116 
Купить
акция
ДНК

Андрій Кокотюха

109 98.10
Купить
Біг Мак та інші історії
68 
Купить
Ворошиловград

Сергій Жадан

136 
Купить
Цитатник
Цитатник

Сергій Жадан

56 
Купить
165 
Купить
акция
Прощання слов'янки
Прощання слов'янки

Сергій Жадан

104 72.80
Купить

Описание книги «Інтернат»

Сергій Жадан - відомий український поет, прозаїк, кандидат філологічних наук, громадський активіст. Він займається перекладом поетичних творів з німецької, англійської, білоруської та російської мов.

В травні 2017 року письменник став володарем Премії Василя Стуса за особливий внесок в розвиток української літератури та стійкість громадянської позиції.

Сергій Жадан вважається одним із найкращих літераторів з країн колишнього СРСР. Детальніше ознайомитися з творчістю автора ви можете на сайті інтернет-магазину "Букля". В асортименті нашого магазину представлено багато художніх творів Жадана, в тому числі і роман "Ворошиловград", названий маніфестом цілого покоління.

 

Книга "Інтернат" - новий відвертий роман українського письменника, який розкриває болючу для сучасників тему війни та патріотизму без героїчного пафосу та прикрашення дійсності.

Війна ніколи не стукає у двері. Вона приходить несподівано. Просто одного ранку ти прокидаєшся і розумієш, що все змінилося.

Січень 2015 року. Донбас. Звичайний вчитель української мови опиняється між двох вогнів. З одного боку, власна домівка в прифронтовому містечку, з іншого - інтернат на ворожій території, з якого треба забрати племінника. Йому потрібно перетнути кордон, щоб потім повернутися назад. Але перед цим прийняти важливе рішення: на чиєму боці все ж таки знаходиться його дім…

Книга "Інтернат" - довгоочікувана новинка в жанрі сучасна українська проза вже доступна для продажу на сайті інтернет-магазину "Букля".

5.00
Сергій Жадан
Україна, 23.08.1974

Сергій Жадан - відомий український прозаїк, поет, есеїст та громадський діяч. Перекладає поетичні твори з німецької, польської, англійської, білоруської та російської мов.

Читать полностью

Отзывы о книге «Інтернат»

0
Інтернат

Давно хотів почитати Жадана. Ось і нагода)

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Інтернат
2018-05-09 16:11:22

Тема воєнного конфлікту на Сході України час від часу виринає в сучасній прозі та поезії. Письменникам, та й зрештою іншим митцям, складно залишатися осторонь доленосних подій, що струшують країну. Дехто пише «по-свіжому», майже літописно (Лойко «Аеропорт», Положій «Іловайськ», Шкляр «Чорне Сонце», Якимчук «Абрикоси Донбасу» та ін.), а от Сергій Жадан вичікував три роки, щоб написати свій «Інтернат».

Можливо, якби Жадан писав книгу «нога в ногу» з подіями, то йому було б складно уникнути суб’єктивізму, а так все максимально відсторонено, без поділу на «ворогів» й «наших». Загалом, прозовий твір Жадана серед текстів на дану тематику вирізняється особливим чином, насамперед манерою викладу подій. Письменник час від часу змінює оповідача тексту (спочатку це Паша, далі автор, потім Сашко). Тим самим показує різні сторони сприйняття ситуації.

Дія твору відбувається в безіменному селищі на Сході України, котре то «визволяють» сепаратисти, то «визволяють назад» українські військові, і триває протягом трьох січневих днів і ночей 2015 року. Головний герой роману «Інтернат» - тридцятип’ятирічний вчитель української мови Паша. Він не має власної позиції щодо ситуації, котра склалася в містечку, та що там – у цілій країні. Він нейтральний. Здається, йому все одно, який прапор майорить над школою. Але чи довго йому лишилося бути нейтральним? Чи можливо взагалі бути стороннім споглядачем тоді, коли війна (назвемо це своїм справжнім іменем) вже на порозі твого дому, вже замахується рукою над родиною, над роботою, над побутом, над простими потребами?

І от, коли ситуація максимально загострюється, Паша раптом згадує, що у місті (безіменному теж) в інтернаті залишився його племінник Сашко, чия мати провідниця (сестра Паші) курсує потягами Україною і їй немає ніякого діла до сина. Весь роман це триденна подорож Паші до інтернату по племінника, де на шляху герой стикається з чималими труднощами. Описи зруйнованих будівель, людей зі зруйнованими долями, голодних псів, забутих у вольєрах, тіл вояків (наших? їхніх?), що розкладаються на обочинах, телефони котрих розриваються від дзвінків та слухавки ніхто вже не візьме, чорного, червоного, рудого снігу, котрий холодить ноги й тим самим приводить до тями. Ці всі жахіття бачимо й відчуваємо очима Паші та на зворотньому шляху від інтернату очима Сашка. Це все буквально врізається у свідомість, карбується.

Досить сильний у романі Жадана образ інтернату. Покинутий державою інтернат, де скніють покинуті батьками діти, у покинутому «захисниками» місті, у покинутому регіоні, у покинутій всім світом, по-суті, країні.

«Інтернат» Сергія Жадана приголомшує у будь-якому ракурсі, як тільки не поглянь.

Обложка книги "Капітал"
Капітал

Сергій Жадан

116 
Купить
Гiмн демократичної молодi
Гiмн демократичної молодi

Сергій Жадан

56 
Купить
ДНК

Андрій Кокотюха

109 
Купить
Антена. Поезії. Чорно-біла версія

Сергій Жадан

165 
Купить

Разделы, в которых можно купить "Інтернат"

Наверх