Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Навколо одні психи: книги про те, як зрозуміти незрозумілих людей

18.02.2020 13:27

Довкола нас є люди, які можуть зіпсувати настрій. Іноді спілкування з ними неможливо уникнути. Тому треба знати правила взаємодії з неадекватними особами.

«Букля» пропонує добірку книг відомих психологів, бізнес-тренерів і практикуючих психіатрів. Ці люди знають, як приборкати «токсичних» людей і зберегти свій емоційний комфорт. Дізнайтеся і ви!

 

В неадекваті: 6 книг про те, як порозумітися з нестерпними людьми

 

Купить книгу "Мозгоеды. Что в головах у тех, кто сводит нас с ума. Волшебный пинок к нормальной жизни", автор Ника Набокова «Мозгоеды. Что в головах у тех, кто сводит нас с ума. Волшебный пинок к нормальной жизни», Ника Набокова

Не секрет, що існують «токсичні» люди. Спілкування з ними не приносить нічого, крім поганого настрою. Добре, якщо взаємодію з такими особами можна звести до мінімуму. А от якщо людина потрапила в залежність від «мозкоїда»? Ним може бути керівник, колега, член сім'ї або коханий. Що ж робити зі згубними відносинами?

Книга відомого інстаблогера являє собою зібрання історій реальних людей. Після кожної ситуації автор надає її докладний аналіз і рекомендації. Ви зможете розпізнати деструктивні відносини і побудувати здорову комунікацію з оточуючими. Книга допоможе позбутися комплексів і невпевненості в собі.

 


 

Купить книгу "Як спілкуватися з психами. Правила взаємодії з неадекватними й нестерпними людьми", автор Марк Гоулстон «Як спілкуватися з психами. Правила взаємодії з неадекватними і нестерпними людьми», Марк Гоулстон

Автор книги – Марк Гоулстон – видатна особистість. За його плечима 20-річний досвід роботи психіатром. Він неодноразово виступав в якості бізнес-радника і консультанта. Гоулстон навіть тренував переговірників ФБР! Отже, до його слів варто дослухатися.

Іноді доводиться мати справу з неадекватною реакцією людей. Деякі поводяться так через кепський характер, а деякі є справжніми «побутовими психами». Важливо розрізняти ці два типи людей. Марк Гоулстон описує 14 способів спілкування з психами. Окремий розділ присвячений взаємодії з ірраціональними людьми в особистому житті. А також ви дізнаєтесь, як поводитись з по-справжньому хворими.

На сайті доступна книга і на російській мові – «Как разговаривать с мудаками. Что делать с неадекватными и невыносимыми людьми в вашей жизни».

 


 

Купить книгу "Кругом одни идиоты. Если вам так кажется, возможно, вам не кажется", автор Томас Эриксон«Кругом одни идиоты. Если вам так кажется, возможно, вам не кажется», Томас Эриксон

Філософія щасливого життя – лагом – не єдине досягнення шведів. Вони чудово розуміються на психології. Підтвердження цьому – книга шведського психолога Томаса Еріксона. Вона здобула шалену популярність як в Швеції, так і за її межами. Комунікатори всіх рівнів обов’язково мають цю книгу в своїй бібліотеці.

Томас Еріксон розподіляє людей на 4 кольорові типи: червоний, жовтий, зелений і синій. Представникам кожного кольору властива конкретна поведінка, темперамент і система цінностей. Книга навчить легко розпізнавати тип особистості і без проблем знаходити спільну мову з кожним «кольором». Крім того, ви дізнаєтесь, яким вас бачать оточуючі і чому успішні люди часто здаються психами.

В наявності також україномовне видання – «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти».

 


 

Купить книгу "Я чую вас наскрізь. Як порозумітися будь з ким", автор Марк Гоулстон «Я чую вас наскрізь. Як порозумітися будь з ким», Марк Гоулстон

Хто з нас не хотів би дізнатися, що коїться в голові іншої людини? Цікаво знати, що насправді думає співрозмовник. На жаль, людство ще не оволоділо телепатією. Але є інший дієвий інструмент – психологія. Вона дозволяє не лише «читати думки», а й досягати своєї мети під час спілкування з будь-ким.

Книга розкриє всі секрети успішних переговорів. Яку тактику обрати під час спілкування? Як зрозуміти, чого чекає від вас співрозмовник? Як навчитися чути інших людей? Які існують способи переконання?

Робота автора на посаді переговірника ФБР довела, що переконати можна будь-кого. І ви це також зможете!

 


 

Купить книгу "Мудаки под контролем. Как справиться с трудными людьми на работе", автор Джоди Фостер, Мишель Джой «Мудаки под контролем. Как справиться с трудными людьми на работе», Джоди Фостер, Мишель Джой

Робота посідає важливе місце в нашому житті. З колегами іноді доводиться проводити більше часу, ніж з рідними. Але неадекватна людина в колективі може перетворити будь-яку роботу на щоденне випробування.

В книзі описані 10 типів особистості. Серед них: педант, містер Хайд, нарцис, робот, дивак, підозрілий та інші. Всі типи докладно описуються з наукової точки зору. Автор книги – психіатр. Але текст не перевантажений складними поняттями. Вся інформація є цілком зрозумілою широкому колу читачів. А знання основ психіатрії допоможе ефективніше взаємодіяти зі складними людьми.

 


 

Купить книгу "Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях", автор РОБЕРТ САТТОН«Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях», Роберт Саттон (російська версія книги)

Чи знали ви, що існують «тимчасові мудаки» і «сертифіковані»? Справжню загрозу становлять саме «сертифіковані». І виявити їх досить важко. Адже люди, які нам не подобаються, не обов’язково є мудаками. Існують певні критерії, за якими можна впізнати «токсичну» особистість. А далі – найцікавіше. Автор навчить приборкувати поганців! Нескладні правила допоможуть при взаємодії з колегами, керівниками та клієнтами.

Досить відчувати дискомфорт через неадекватних людей! Спробуйте скористатися порадами з цієї книги. Вони допоможуть зберегти емоційний спокій та психологічний комфорт при спілкуванні з будь-якою людиною.

Отзывы

0

Как же я вовремя нашел эту подборку! Действительно, порой складывается впечатление, что многие люди вокруг немного не в себе. Григорий, Альянс-безопасность

Ответить
0

Также добавила бы в эту подборку "кругом одни психи" эриксона

Ответить
0

дуже доречна стаття, дякую

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх