Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.
Книга Мужские правила. Отношения, секс, психология
Она будет в восторге!
8 самых вкусных нон-фикшн новинок о бизнесе
До -30% влюбленным в книгика смерти"
ТОП-50 лучших книг января 2019
Подарочный сертификаты купить в интернет магазине Booklya.ua
Мужские правила
Отношения, секс, психология
Она будет в восторге!
Идеи книжных подарков на 8 марта
8 самых вкусных нон-фикшн новинок о бизнесе
8 самых вкусных нон-фикшн новинок о бизнесе
До -30% влюбленным в книги
Ко Дню дарения книг! До -30% на книги и блокноты
ТОП-50 лучших книг января 2019
Что читали книгоманы в январе 2020?
Подарочный сертификаты купить в интернет магазине Booklya.ua
Подарочные сертификаты на 200, 300, 500, 1000 грн
акция


Обложка книги Хелен Анделин
4.95Очарование женственности

Хелен Анделин

291276.45
Купить

Фото книги "Многії літа. Благії літа"
5.00Многії літа. Благії літа

Мирослав Дочинець

44 
Купить

Зошит з основ здоров’я. 4 клас

Ольга Гнатюк

35 
Купить

Трактор, який хотів заснути

Карл-Йохан Форсен Ерлін

150 
Купить

Моя перша велика книжка ЯК?

Джилл Есбаум

320 
Купить


5.00Big money. Принципы первых

Евгений Черняк

250 
Купить


4.69Трансформатор

Дмитрий Портнягин

359 
Купить

5.00Життя без обмежень

Ник Вуйчич

126 
Купить
акция


Обложка книги Хелен Анделин
4.95Очарование женственности

Хелен Анделин

291276.45
Купить
акция
Животные

6552
Купить
акция
Житіє гаремноє

Юрій Винничук

10276.50
Купить
акция
Лечимся дома. Сердце и сосуды
Лечимся дома. Сердце и сосуды

Лидия Николайчук

2416.80
Купить
акция
Я слежу за тобой

Тереза Дрисколл

185175.75
Купить
Рецензии

Молоко з медом” - це завершальний роман із тетралогії про Лінку Барську, але його можна читати й окрема, без знайомства із всією вже дуже відомою серію книг «Кава з кардамоном».

Починається роман одразу з новини – Лінка вагітна! Але їй лише 17 років, навчання й жодних планів про сім’ю. Цікаво, що в романі дівчина не роздумує про те, чи народжувати, бо це для неї очевидно – вона народить. І такої реакції вона очікує й від свого хлопця Андріана. А от у нього зовсім інші плани: Лондон, художні студії…

Врешті Лінка залишається сам на сам зі своєю вагітністю. Світ перевертається для неї догори дригом. Потім взнає мама, однокласники й директорка. І цікаво спостерігати в романі реакцію на цю новину кожного з них, на розвиток стосунків опісля. І тут Ягелло дуже тонко подає варіанти, як можна сприймати такі ситуції – без спонтанного осуду та висміяння.

Також дуже багато уваги авторка приділяє самій Лінці, її думкам, сумнівам, страху, але й надії – що вона таки дасть тому всьому раду. Звісно, її світогляд міняється, дещо змінюється ракурс, вона стає більш серйозною й виваженою. Але коли батько дитини відмовляється взагалі від заангажування в цю ситуацію, Лінці складно психологічно.

І щоб без спойлерів, то Лінка якось дає всьому раду, але виносить багато цінних життєвих уроків. Зважаючи, що на цю тему взагалі мало підліткової літератури в Україні, то роман дуже важливий, ба більше – актуальний. Тим паче, що Ягелло, як завжди у своїх книжках, використовує сучасну мову підлітків, добре скомпонований сюжет і мудрі розв’язки всіх сюжетних ліній.

Нарешті я дочитала цю книгу! Довго відтягувала знайомство з нею, і ось воно відбулося.

Занадто. Занадто багато тексту, описів, плутанини, роздумів, деталей. Важко втримати в голові всі сюжетні повороти, всі метаморфози та імена.

Останню сторінку я перегорнула сьогодні о другій годині ночі, а саму книгу читала десь тиждень. Весь час обдумувала причини  та мотиви наддивної поведінки героїв.

Початок простий як двері. Юнак, випускник Оксфорду, ріс під впливом батька-військового, тому не знав самостійного життя. Після втрати батьків починає власну історію.
Жінки, література, невдачі та знайомство з нею - Алісон. Дівчиною, яка стала фатальним коханням Ніко.
В спробі позбутися набридлих стосунків чоловік їде на Фраксос, грецький острів, викладати в школі.
Знайомство з неординарним Кончісом додало перцю в нудне перебування на далекому острові та закрутило Ніколаса у вирі загадок, недомовок і таємниць.
Лілі, Джун, Жулі, Роза, Джо, Алісон... Хто є хто?
Щораз нові викрути Кончіса зводять вчителя з розуму, але йому не стає сил закінчити цей макабричний фестиваль. Ніколас витримав всі вибрики чи то філософа, чи то мага, чи божевільного, та легше від того не стало.

Від книги важко відірватися, події затягують у вир божевільних перепетій так, що здогадатися про подальші події неможливо. Відкритий фінал, безліч питань без відповіді, головне з яких "навіщо?"

Це не роман, а місиво детективу, жаху, любовного роману та сатиричної трагедії.

Рекомендувати його не зможу нікому, бо твірзанадто специфічний, але пошановувачам Греції, міфів, магії має сподобатися.

Кажуть, що століттями раніше люди вірили у містику, бо не могли знайти пояснення неочевидним фактам. Моровиця? Чи зручніша вухам чума - то все упирське зілля, перевертень лихий, а частіше двоє нечистих, ходять селами й носять біди. Худоба почала вмирати? То лиха відьма начарувала,  прикинулась молодицею знедоленою, попросилась у подорожнього на віз, перевезли крізь хрест на в'їзді села й тут розчинилась в повітрі, ніби не її щойно везли. І несе капость людям й тваринам.

Палити, вбивати кілки та стирати з лиця землі. Тільки так чистили селище від нечистих намірами й ділами різних вурдалак.

Та Голота (що головний герой тут у книзі) так не думає. Навчався в Болоньї, світу божого й знань повидав. Та все ж не одразу виводить людей на чисту воду, а дарма. Бо від незнань люди людей палять заживо.

Про що це я? А про прекрасну книгу "Нечиста кров", котра перенесе вас у так кохану мною епоху Козаччини. У село біля Острога Болотківці, де й діється вся ця нечисть, котру спробує розгадати заїзний шляхтич Богуслав, ой, пробачте, козак Голота. А може не все тут так чисто? Й таки котрась потолоч тут доклала ручок?

Дуже експресивний сюжет, на кожному повороті, себто розділі очікуйте на цікаві пригоди й нові факти. Ви не засумуєте в тексті та сюжеті. Сергій Карюк подарує вам насолоду від багато слова й небезінтересного змісту.

“Букля”— книжный интернет-магазин для всей семьи

Интернет-магазин книг “Букля” выбрал для своего логотипа изображение совы не случайно. Эта птица издревле считается символом мудрости и познания. Кроме того, в настоящее время принято полагать, что сова олицетворяет высокую эрудицию и проницательность. Мы уверены, что наши посетители в той или иной степени обладают вышеуказанными качествами.

“Букля” предлагает любителям качественной литературы около 210 тысяч наименований книг различных жанров, тематики и форматов. Если в ассортименте вы не обнаружили желаемого издания, то его, специально для вас, закажет наш книжный интернет-магазин. Киев, Харьков, Запорожье, Одесса, Львов и т. д. — мы отправим книги в любой населенный пункт Украины. При обычных условиях (если товар имеется на складе магазина) клиенты даже из самых отдаленных уголков страны получают заказ максимум через 2 дня.

Те, у кого зачастую не так уж много времени, чтобы тратить его на походы по обычным магазинам или супермаркетам, обязательно оценят услуги, которые предлагает данный интернет-магазин книг. Оформление заказа займет не более 7 минут. Просто нажмите кнопку “Купить” под понравившимся экземпляром, затем укажите необходимую контактную информацию и удобный способ доставки. Менеджеры обязательно перезвонят и сообщат, когда можно получить товар.

Стоит отметить, что посетить книжный интернет-магазин (Киев) стоит не только для приобретения литературы. Здесь также можно купить занимательные настольные игры, пазлы, детские игрушкиконструкторы LEGO и оригинальные блокноты. Именно поэтому мы утверждаем, что наш интернет-магазин книг — для всей семьи. На данном сайте и взрослые, и дети непременно найдут для себя интересное развлечение.

Для нас очень важно, чтобы клиенты делали покупки на максимально выгодных условиях. По этой причине виртуальный книжный магазин “Букля” разработал специальную дисконтную систему, по условиям которой скидка увеличивается с каждым заказом. Помимо этого мы нередко предлагаем интересные акции и устраиваем распродажи.

Если вы обратили внимание на какие-либо неудобства во время пользования ресурсом, обязательно сообщите об этом по телефону либо по электронной почте. Книжный магазин “Букля” сделает все, чтобы устранить неполадки быстро и эффективно.

Мы чрезвычайно рады новым и постоянным посетителям. Наша цель — предоставить вам все необходимое для захватывающего и полезного досуга.

Скрыть
Наверх